اخبار سیاسی

مهم ترین لحظات 25 سال اخیر (گزارش تصویری- 2)

ادامه مهم ترین تصاویر مربوط به 25 سال اخیر را اینجا ببینید.

6 بهمن 1399

خبرنگاران سفر فرماندهان نیروی دریایی و هوایی پاکستان به قطر و عربستان

اسلام آباد - خبرنگاران - فرماندهان نیروی هوایی و دریایی پاکستان با انجام سفرهای جداگانه به قطر و عربستان سعودی تنها چند هفته پس از انتها بحران میان چهار کشور عربی با دوحه، درباره تعمیق همکاری های دفاعی، نظامی و امنیتی با کشورهای میزبان رایزنی کردند....

5 بهمن 1399

آمریکا: تحریم سوریه ادامه خواهد داشت

خبرگزاری خبرنگاران-سفارت غیر مستقر آمریکا در سوریه در بیانیه ای در سالروز امضای تحریم سزار علیه این کشور، بر ادامه تحریم ها تأکید کرد.

4 بهمن 1399

بیانیه وزارت خارجه ایران در مورد تحریم سفیر آمریکا در یمن

تهران (پانا) - وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه ای با تاکید بر نقش محوری کریستوفر هنزل سفیر ایالات متحده آمریکا در وقوع بحران انسانی در یمن، نام وی را در فهرست تحریم های جمهوری اسلامی ایران قرار داد .

3 بهمن 1399

انتشار بیانیه پایانی نشست کمیسیون مشترک برجام

خبرنگاران : بیانیه هماهنگ کننده کمیسیون مشترک هلگا اشمید متعاقب برگزاری مجازی نشست صادر شد.

30 دی 1399

نماینده سازمان ملل در لبنان خواهان انجام اصلاحات سیاسی و مالی شد

نماینده سازمان ملل در لبنان از مقامات این کشور خواست برای بازیابی اعتماد داخلی و بین المللی اصلاحات سیاسی و مالی انجام دهند.

17 دی 1399

خبرنگاران عملیات نهالکاری در سطح 232 هزار هکتار اراضی کشور شروع شد

کرج - خبرنگاران - رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری با اشاره به اهمیت حفظ آب و خاک و پوشش گیاهی اعلام نمود که برای تحقق این امر از امروز عملیات نهالکاری و بیولوژیک در سطح 232 هزار هکتار از اراضی کشور شروع شده است.

16 دی 1399

رسیدگی به معلولان از محل فروش نفت در بودجه 1400، اجرای یکباره قانون معلولان انتظارمعقولی نیست

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امروز هنر به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای کاهش آلام و رنجها در جامعه بشری شناخته شده است، گفت: در جامعه معلولان و افراد دارای معلولیت، هنر به عنوان یکی از ابزارهای مهم برای درمان نیز شناخته شده است، امیدواریم...

13 دی 1399

شمارش معکوس برای کاهش قیمت خودرو

خبرنگاران : رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از کاهش قیمت تمام شده محصولات به وسیله بهینه سازی طراحی ها برای مشترک سازی قطعات و اقتصادی شدن تولید انبوه به وسیله تامین کنندگان داخلی خبرداد.

12 دی 1399

شروع واکسیناسیون کرونا در ترکیه از 2 هفته دیگر

ترکیه قرارداد خرید 50 میلیون دوز واکسن چینی سینوواک را منعقد نموده و با شرکت آلمانی بایوتک نیز برای خرید 25 میلیون دوز واکسن در حال مذاکره است.

11 دی 1399

کارگروه گردشگری جام جهانی 2022 قطر تشکیل شد

به گزارش خبرنگاران، ولی تیموری معاون گردشگری کشور با حضور در نخستین نشست کارگروه گردشگری جام جهانی فوتبال 2022 قطر که با مشارکت نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط و نهادهای فرابخشی روز سه شنبه دوم دی ماه در محل معاونت گردشگری برگزار گردید، عنوان نمود:...

10 دی 1399

آثار تحریم ها خنثی شده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی امروز سه شنبه در جلسه ستاد هماهنگی مالی دولت با تاکید بر اینکه این موفقیت عظیم در سایه مقاومت و ایستادگی ملت ایران و سیاست ها و تدابیر اتخاذ شده بدست آمد، اظهار کرد: تحریم های دشمن...

9 دی 1399

بانک مرکزی، گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در آبان ماه 1399، کاهش سرعت رشد قیمت معاملات مسکن

خبرنگاران - تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران در آبان ماه سال 1399، نشانگر کاهش سرعت رشد قیمت معاملات مسکن در شهر تهران در آبان ماه نسبت به مهر ماه سال جاری است.

5 دی 1399

ترامپ: ثابت می کنم این انتخابات فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا بود

رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد، تیم حقوقی او همچنان پرونده های بیشماری را پیگیری می کنند تا ثابت کنند رقابت سوم نوامبر برای کاخ سفید فاسدترین انتخابات تاریخ سیاسی آمریکا بوده است.

4 دی 1399

چرا رتبه ایران در شاخص جهانی نوآوری افت کرد؟

یک مقام مسئول در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شاخص های نظام رتبه بندی نوآوری کشورها را اعلام و دلایل افت رتبه ایران در این رتبه بندی را تشریح کرد.

4 دی 1399

بهترین فرصت برای اجرای قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار است

همه گیری ویروس کرونا از سال گذشته، شوک بزرگی به بخش عرضه و تقاضای کل اقتصاد و همچنین به بودجه و مخارج دولت وارد کرده است. آنطور که پیش بینی می شود اثرات مخرب ناشی از آن حداقل تا سال آینده ادامه دار باشد. فعالان و صاحب نظران مالی در شرایطی که اقتصاد ایران...

2 دی 1399

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا انتخاب شد

خبرنگاران : دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا مجددا نانسی پلوسی را برای دو سال ریاست بر این مجلس معین کردند.

29 آذر 1399

بسترسازی برای حمایت از خلاقیت و نوآوری دانشجویان دختر

معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: اجرای برنامه هایی همچون رویداد کمند (کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر)، بسترسازی مناسب برای حمایت از خلاقیت ها و نوآوری های دانشجویان دختر است.

27 آذر 1399

مذاکره برای خروج از پیمان تسلیحاتی با روسیه

استولتنبرگ پرسید منظور ما از نقض جدی و مؤثر پیمان آی آن اف توسط روسیه چیست؟ و آیا ما کاملاً از اینکه روسیه به تعهدات خود در پیمان بازگردد ناامید شده ایم؟ در خصوص نقض جدی و مؤثر، فکر می کنم توضیحاتی که متیس در نشست وزیران دفاع ناتو داده بود کاملاً این موضوع...

24 آذر 1399

زاخارووا: در زمان ترامپ، هیچیک از مذاکرات روسیه-آمریکا به نتیجه نرسیدند

سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اشاره به اینکه مسکو در قبول نتایج انتخابات آمریکا، از قوانین خود ایالات متحده تبعیت می نماید، گفت: در دوره ریاست جمهوری ترامپ، هیچیک از موضوعات راهبردی دوجانبه، حل و فصل نگردید.

21 آذر 1399
تعداد: (151)