اخبار سیاسی

توضیح وزارت بهداشت درباره تاخیر در واردات واکسن کرونا

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: 75درصد واکسن عرضه شده فعلی تنها در 10 کشور ثروتمند دنیا، مورد استفاده واقع شده و کماکان ده ها کشور حتی یک دوز واکسن دریافت نکرده اند.

24 فروردین 1400

آمریکا، یمن را به مذاکره دعوت کرد

وزارت امور خارجه آمریکا امروز پنجشنبه ضمن استقبال از ورود چهار کشتی حامل مشتقات نفتی به بندر حدیده، از طرف های یمن خواست تا برای حل بحران چند ساله در این کشور پای میز مذاکره بیایند.

22 فروردین 1400

انتخابات پارلمانی برای عراقی های مقیم خارج برگزار نمی شود

خبرگزاری خبرنگاران- کمیسیون عالی مستقل انتخابات در عراق تصمیم گرفت انتخابات پارلمانی برای عراقی های مقیم خارج برگزار نکند.

21 فروردین 1400

باشگاه پرسپولیس از استوکس شکایت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با ارائه اسناد و مدارک مرتبط، از آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی و پیشین سرخپوشان به کمیته انضباطی فیفا شکایت کرد.

19 فروردین 1400

برای اولین بار در 32 سال اخیر؛ اروپا رسماً علیه چین تحریم وضع کرد

اتحادیه اروپا در اقدامی که به گفته رسانه های غربی در 32 سال اخیر بی سابقه بوده است، رسماً یک نهاد و 4 مقام چینی را به بهانه آنچه نقض حقوق بشر خوانده شده، تحریم کرد.

17 فروردین 1400

دولت و اپراتورها حق گران کردن اینترنت را ندارند

رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 با تاکید بر اینکه افزایش حق السهم اپراتورها به هیچ وجه به گرانی اینترنت ربطی ندارد، گفت: تعجب آور است وزیر ارتباطات تفاوت درآمد با گردش اقتصادی را نمی داند.

16 فروردین 1400

سه چالش بزرگ بانک ها در سال 1400، تداوم ناترازی در بحبوحه انتخابات

به گزارش خبرنگاران، سال 99 اگرچه کسری بودجه دولت توانست فشار مضاعفی بر شبکه بانکی وارد کند اما رشد و نوسانات غیر معمول بازارهای مالی به آن ها فرصتی داد تا شرایط ترازنامه و زیانشان را قدری بهبود ببخشند. البته بهای این بهبود را هم مردم با تورمی فزاینده پرداختند.

13 فروردین 1400

جشنواره چاپ در دوره بیستم معیارهای داوری جدیدی را تجربه کرد

به گزارش خبرنگاران ، آئین اختتامیه بیستمین جشنواره ملی چاپ با حضور سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهرزاد دانش، مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا اسماعیلی، مشاور اجرایی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی...

8 فروردین 1400

سایه سنگین کووید 19 بر انتخابات پارلمانی هلند

رای گیری سه روزه در انتخابات پارلمانی هلند امروز (دوشنبه) شروع شد؛ انتخاباتی که به عنوان رفراندومی درخصوص نحوه مدیریت دولت در زمینه مبارزه با پاندمی ویروس کرونا تلقی می گردد.

7 فروردین 1400

نوروز در پیش است و به شدت نگرانیم ، مطلقا موافق سفر نیستیم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه عید نوروز در پیش است و ما همه نگران هستیم، گفت: مسافرت به عنوان اصلی ترین عامل در گردش ویروس بسیار موثر است و به عنوان وزارت بهداشت مطلقا موافق هیچ مسافرتی نیستیم.

6 فروردین 1400

خبرنگاران وزیر ارشاد: مصممیم پرچم موسیقی را بالا نگه داریم

تهران- خبرنگاران- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حضور همه گروه های داخلی موسیقی در این دوره جشنواره موسیقی فجر و لزوم استفاده از فضای مجازی برای شرکت بخش بین الملل، گفت: مصمم به حفظ و بالا نگه داشتن پرچم موسیقی هستیم بنابر این از هیچ تلاش و اقدامی...

5 فروردین 1400

دارندگان سهام عدالت بخوانند ، سود سهام عدالت قبل از عید واریز می شود؟

به گزارش خبرنگاران، مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرده بود اگر شرکت های سهام عدالت برای پرداخت سود شرکت سپرده گذاری را انتخاب کنند و اقدامات لازم را برای این فعالیت انجام دهند، سود سهامداران را تا انتها سال پرداخت می شود.

5 فروردین 1400

پیامدهای مثبت حضور حداکثری

خوشبختانه رفتار مردم طی 42سال گذشته نشان داده ملت ایران نسبت به معین سرنوشت خود حساس بوده و به همین دلیل در این سال ها مشارکت چشمگیری را از سوی آنها شاهد بوده ایم. علت چنین مشارکتی آگاهی مردم نسبت به آینده خودشان است. در انتخابات گوناگونی که در چهار دهه...

2 فروردین 1400

زاخارووا: آمریکا اعتراف نموده به منافع سایر کشورها اهمیتی نمی دهد

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: مقامات واشنگتن برای مخالفت با خط لوله گاز جریان شمالی-2 اعتراف می نمایند که منافع ژئوپلیتکی خود را بر اصول تجارت و رقابت بازاری ارحج دانسته و به منافع ملی دیگران توجهی ندارند.

1 فروردین 1400

آرامش و لذت از زیبایی در روستای بهمنان سوادکوه، عکس

بهمنان همچنین نام طایفه ای است که در این روستا زندگی می نموده اند. مطابق نقل افضل الملک در سفرنامه مازندران این طایفه به همراه سه طایفه اولاد، شیروان، گاوان پیش از اسلام در سوادکوه می زیسته اند.

30 اسفند 1399

بایدن: مشتاقم ببینم جمهوری خواهان درباره استیضاح ترامپ چه می کنند

بایدن در اظهارنظری نادر درباره استیضاح ترامپ، گفت: من فقط مشتاق هستم که ببینم دوستان جمهوری خواه من چه کاری انجام می دهند و آیا آنها برخواهند خواست.

29 اسفند 1399

رئیس جمهور الجزایر از تجدید ساختار کابینه دولت اطلاع داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، عبدالمجید تبون روز یکشنبه اظهار داشت که ساختار کابینه این کشور را تجدید و بعضی وزرا را با افراد جدیدی جایگزین می نماید.

28 اسفند 1399

تذکر نیکزاد به یک نماینده درباره مقایسه سفر قالیباف با فرستاده امام راحل به روسیه

تهران (پانا) - نایب رئیس مجلس در پاسخ به نطق میان دستور محمود احمدی بی غش گفت مقایسه سفر فرستاده امام راحل برای ارائه پیغام بنیانگذار انقلاب اسلامی به گورباچف با سفر اخیر رئیس مجلس به روسیه، درست نیست.

27 اسفند 1399

سازمان ملل: سرکرده القاعده در یمن بازداشت شد

در این گزارش اشاره ای به محل نگهداری باطرفی نشده است.

27 اسفند 1399

از افتتاح 288 پروژه عشایری تا راه اندازی فروشگاه های مجازی برای فروش محصولات

خبرنگاران/خراسان جنوبی رئیس سازمان امور عشایر کشور از افتتاح 288 پروژه برای بهره مندی عشایر کشور در دهه فجر اطلاع داد و گفت: برای اجرای این طرح ها 135 میلیارد تومان اعتبار هزینه شد.

25 اسفند 1399
تعداد: (196)