اعتراف در مورد صحنه جنجالی لیگ برتر؛ نظرم عوض شد، داور باید من را اخراج می کرد! ، صددرصد به تیم ملی فکر می کنم

به گزارش مالزی ارزان، رشید مظاهری به اشتباه بزرگ داور بازی سپاهان و نساجی اعتراف کرد.

اعتراف در مورد صحنه جنجالی لیگ برتر؛ نظرم عوض شد، داور باید من را اخراج می کرد! ، صددرصد به تیم ملی فکر می کنم

خبرنگاران آنلاین - امیرحسین اعظمی

سپاهان پنجشنبه شب در استادیوم نقش دنیا اصفهان پیروز به شکست نساجی قائمشهر شد تا با انجام 2 بازی 6 امتیازی گردد. البته این برد سپاهان تحت تأثیر اشتباه داوری هم نهاده شد؛ در همان صحنه ای که رشید مظاهری دروازه بان سپاهان برخوردی با رضا جعفری بازیکن نساجی داشت و به عقیده کارشناسان داوری، مظاهری باید از زمین مسابقه اخراج می شد. با مظاهری درخصوص بازی با نساجی، صحنه جنجالی این بازی و مسائل مختلف دیگر صحبت کردیم که او به سؤالات خبرنگار خبرنگاران پاسخ داد.

*بازی با نساجی چطور بود؟

بازی خوبی بود و مسئله مهم حضور طرفداران سپاهان در استادیوم بود که زیبایی و جذابیت بازی را بیشتر کرد. امیدوارم در همه استادیوم ها شاهد حضور همه فوتبال دوستان ایرانی باشیم. فوتبال بدون حضور طرفداران هیچ لذتی ندارد.

*نساجی شما را اذیت کرد؟

فکر می کنم اذیت شدیم. نساجی تیم خوبی است و در بعضی از لحظات بازی این احساس را داشتیم که اذیت شدیم. با این حال در مجموع فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و 3 امتیاز مهم گرفتیم.

*از 2 بازی ابتدایی 6 امتیاز گرفتید. فکر می کردی چنین شروعی داشته باشید؟

از سپاهان چیزی جز این انتظار نمی رود چون ما یک باشگاه بزرگ و حرفه ای هستیم. معمولا بازی های ابتدایی ممکن است برای بعضی تیم ها چالش داشته باشد چون بازیکنان شاید تمرکز کامل یا شرایط بدنی ایده آل را نداشته باشند. خوشبختانه ما در این 2 بازی تمرکز داشتیم و گرفتن 6 امتیاز از 2 بازی بسیار مهم بود.

*مهم ترین صحنه بازی برخورد تو با رضا جعفری بود و همه کارشناسان داوری هم تأیید کردند که باید اخراج می شدی. نظر خودت چیست؟

وقتی در زمین مسابقه بودم احساس کردم که داور تصمیم درستی گرفت. آن لحظه فکر می کنم هر اتفاقی که ممکن بود رخ بدهد، روی توپ مسابقه رخ داد. یعنی من توپ را زدم و سپس توپ به بازیکن نساجی برخورد کرد و به سمت دیگری رفت.

*بعد از بازی صحنه وقوع این خطا را ندیدی؟

چرا دیدم.

*خب، هنوز هم معتقدی خطا نکردی؟

من در زمین مسابقه این احساس را داشتم که خطایی رخ نداد ولی وقتی فیلم را دیدم، نظرم تغییر کرد. اگر جای داور بودم رشید مظاهری را اخراج می کردم. البته یک موضوع جالب را هم باید بگویم.

*چه موضوعی؟

بعد از بازی، بازیکن نساجی به من گفت در آن صحنه می توانست دوباره بلند گردد و گل بزند. من هم گفتم خدا را شکر که این کار را نکردی!

*در بازی با استقلال هم مهاجم حریف روی تو خطایی نکرد ولی داور خطا گرفت که این موضوع با اعتراض استقلالی ها همراه بود.

وقتی فیلم آن صحنه را می بینید چیزی نشان داده نمی گردد، یعنی انگار مهاجم استقلال خطایی مرتکب نشده است ولی واقعیت این است که او ضربه ای بسیار ریز و کوچک به پشت پایم زد. این باعث شد تا پایم به پای دیگرم بخورد و روی زمین بیفتم. آن صحنه صددرصد خطا بود.

*بعد از بازی با نساجی هم خیلی ها هجمه سنگینی به سپاهان وارد کردند که شما از اشتباهات داوری سود می برید.

نمی دانم چه باید بگویم. هر تیمی ممکن است از داوری سود یا ضرر کند و این فقط برای سپاهان نیست.

*فوتبال ایران به VAR احتیاج دارد؟

همه باشگاه ها قطعا از این موضوع استقبال می نمایند.

*فکر می کنی فصل خوبی برایت رقم بخورد؟

خوشبختانه شرایط خوب و انگیزه بالایی دارم تا خودم را نشان دهم و برترین فصل فوتبالی ام را سپری کنم. امیدوارم بازیکن مؤثری برای تیمم باشم.

*به تیم ملی هم فکر می کنی؟

صددرصد. من همچنان این انگیزه و انرژی را دارم تا به تیم ملی دعوت شوم.

*قهرمانی سپاهان؟

در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست ولی سپاهان در هر فصل مدعی جدی قهرمانی است. ما تیم خوبی داریم و قطعا هدفی جز قهرمانی نخواهیم داشت. باشگاه، بازیکنان و کادر فنی متحد هستند و هدف ما رقم زدن یک اتفاق بزرگ است. چند تیم دیگر هم مدعی هستند و طبیعتا قهرمان شدن کار آسانی نیست، خصوصا اینکه سال جاری همه بازی ها سخت است. با این حال ما باید به سختی کوشش و مبارزه کنیم چون می دانیم که طرفداران سپاهان چه توقعی از ما دارند. امیدوارم بعد از چند سال شاهد قهرمانی سپاهان در لیگ برتر باشیم تا طرفداران و مردم اصفهان را راضی کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 مرداد 1401 بروزرسانی: 29 مرداد 1401 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1312

به "اعتراف در مورد صحنه جنجالی لیگ برتر؛ نظرم عوض شد، داور باید من را اخراج می کرد! ، صددرصد به تیم ملی فکر می کنم" امتیاز دهید

2 کاربر به "اعتراف در مورد صحنه جنجالی لیگ برتر؛ نظرم عوض شد، داور باید من را اخراج می کرد! ، صددرصد به تیم ملی فکر می کنم" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف در مورد صحنه جنجالی لیگ برتر؛ نظرم عوض شد، داور باید من را اخراج می کرد! ، صددرصد به تیم ملی فکر می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید