اگر این علائم را دارید، مبتلا به بیماری سختی شده اید!

به گزارش مالزی ارزان، بسیاری از بیماری ها قبل از تشدید شدنشان در بدن علائمی بروز میدهند درحالی که با شناخت آن علائم میتوان قبل از حاد شدن بیماری از آن جلوگیری کرد.

اگر این علائم را دارید، مبتلا به بیماری سختی شده اید!

گاهی اوقات مسائل جدی خودشان را با علائم کوچک تر نشان می دهند که ما خیلی از آن ها را جدی نمی گیریم. بهتر است که به صدای بدن تان گوش دهید و عملکرد آن را مد نظر قرار دهید تا از بیماری ها و مسائل جدی جلوگیری کنید.

علایمی را به شما معرفی می کنیم که نشان دهنده یک بیماری در بدن شماست و بهتر است آن ها را پیگیری کنید.

سر درد های مداوم و شدید

بسیاری از افراد سر درد و میگرن دارند، اما آن را پیگیری نمی نمایند. سردرد هایی که شدت زیادی دارند و مدوام تکرار می شوند، می تواند نشان دهنده مسائل مختلفی در بدن باشد که بهتر است هر چه سریع تر آنالیز گردد.

تشنج

جالب است بدانید که تقریباً 3 درصد کل مردم جهان یک بار تجربه تشنج دارند، اما یک سوم این سه درصد به تشنج دوم دچار می شوند. تشنج برای اولین بار می تواند ترسناک باشد، اما همواره علامت بیماری صرع نیست. شاید نشان دهنده مسائل دیگزی در مغز باشد که بهتر است پیگیری گردد.

بینایی ضعیف غیرعادی

همه ما بینایی خوبی نداریم، اما بینایی ضعیف بخصوص ضعفی که غیرعادی باشد می تواند علامت خطر باشد. پس بهتر است که هرچه سریع تر مسائل بینایی خود را پیگیری کنید.

غش کردن و از حال رفتن

اگر سابقه این را دارید که در شرایط بحرانی از حال می روید و غش می کنید و جوان هم هستید، بدانید که مسئله ای مانند قلب در بدن تان وجود دارد که باید آن را پیگیری کنید.

سرگیجه های نگران نماینده

بسیاری از افراد ممکن است سرگیجه را تجربه نمایند، اما اگر احساس می کنید بدون هیچ علتی به طور ناگهانی دچار سرگیجه می شوید، احتمالاً مسئله ای در بدن شما و نوع جریان خون تان وجود دارد که باید هرچه سریع تر آن را پیگیری کنید.

تنگی نفس

این که تحت برخی از شرایط؛ احتمالا شرایط استرس زا نفس تان می گیرد، شاید یک علامت طبیعی باشد، اما اگر خیلی زود کم می آورید و حتی با انجام ورزش های ساده هم تنگی نفس می گیرید، باید هر چه سریع تر آن را پیگیری کنید.

بی اختیاری ادرار

قطعاً بی اختیاری ادرار اگر به صورت ناگهانی رخ داده باشد، یعنی مسئله ای در مثانه یا روده شما وجود دارد که در سن جوانی اتفاق طبیعی نیست. شاید به علت ضعف و بی حسی یکی از اعضای بدن شما باشد و هر چه سریع تر باید پیگیری کرد تا به مسائل جدی و سخت تر تبدیل نگردد.

منبع: برنا

منبع: فرارو
انتشار: 2 خرداد 1402 بروزرسانی: 2 خرداد 1402 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1437

به "اگر این علائم را دارید، مبتلا به بیماری سختی شده اید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر این علائم را دارید، مبتلا به بیماری سختی شده اید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید