برد و باخت برای من مهم نیست ، با این برنامه نمی توانیم خیلی تمرین کنیم

به گزارش مالزی ارزان، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم خانه بسکتبال خوزستان با بیان این که برد و باخت بازی برای من مهم نیست، گفت: پیشرفتی که بازی به بازی داریم، برای ما بسیار ملاک است.

برد و باخت برای من مهم نیست ، با این برنامه نمی توانیم خیلی تمرین کنیم

حماد سامری پس از برد تیمش مقابل مس کرمان در هفته هفتم لیگ برتر، ادامه داد: تیم ما رو به رشد است و نکته مهم این است که برای من برد و باخت بازی مهم نیست و تلاش می کنیم جوانان خوب مان امسال خودشان را در حد لیگ برتر نشان دهند و در لیگ برتر نیز بتوانند خودشان را ثابت کنند.

وی بیان نمود: پیشرفتی که بازی به بازی داریم، برای ما بسیار ملاک است. ما در بازی سنتر خیلی مشکل داشتیم و از نظر نفری نیز با مشکلاتی روبرو بودیم که با جذب بازیکن خارجی توانستیم این نقیصه را برطرف کنیم و همین روی کیفیت بازی مان خیلی تاثیر گذاشت.

سرمربی تیم خانه بسکتبال خوزستان گفت: هر دو روز یک بار بازی داریم و با این برنامه نمی توانیم خیلی تمرین کنیم. اگر زمان بیشتری برای تمرین در اختیار ما بود، طبیعتا بازی های بهتری ارائه دهیم که امیدوارم در ادامه بازی های بهتری را با فرایند مناسب تری انجام دهیم.

وی درباره برد تیمش در بازی با مس کرمان نیز مطرح نمود: تیم کرمان را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم. در بخش دفاعی خیلی خوب کار کردیم، به ویژه در نیمه اول توانستیم بازیکن خوب حریف مخصوصا خارجی های آن ها را مهار کنیم. در واقع در بخش دفاع توانستیم خودمان را در بازی حفظ کنیم. در نیمه دوم نیز با توجه با پنج خطا شدن بازیکن پست های 4 و 5 تیم مان، عملکرمان تحت تاثیر قرار گرفت و باید بازی را کنترل می کردیم که خدا را شکر در تمام فرایند بازی این کنترل را داشتیم و توانستیم نتیجه بگیریم.

سامری بیان نمود: امیدوارم بازی به بازی بهتر شویم و از نظر کار تیمی نیز پیشرفت محسوسی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1079

به "برد و باخت برای من مهم نیست ، با این برنامه نمی توانیم خیلی تمرین کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برد و باخت برای من مهم نیست ، با این برنامه نمی توانیم خیلی تمرین کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید