بسترسازی برای حمایت از خلاقیت و نوآوری دانشجویان دختر

به گزارش مالزی ارزان، معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: اجرای برنامه هایی همچون رویداد کمند (کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر)، بسترسازی مناسب برای حمایت از خلاقیت ها و نوآوری های دانشجویان دختر است.

بسترسازی برای حمایت از خلاقیت و نوآوری دانشجویان دختر

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از وزارت علوم، غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آئین اختتامیه رویداد کمند (کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر) دانشگاه های استان لرستان، گفت: اجرای رویداد کمند، باعث توسعه کارآفرینی و افزایش مشارکت اجتماعی و اقتصادی زنان در جامعه می شود.

وی گفت: اجرای رویداد کمند، مرهون این موضوع است که مسئولیت پذیری اجتماعی دانشگاه ها بیشتر از گذشته شود و دانشگاه یک دانشگاه کارآفرین باشد.

وی بیان کرد: هرچقدر میزان مهارت آموزی و مشارکت اجتماعی و اقتصادی دانشجویان به ویژه دانشجویان دختر، بیشتر شود سریع تر می توان در راستا توسعه پایدار، گام برداشت.

غفاری شرح داد: اجرای برنامه هایی همچون رویداد کمند (کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر)، بسترسازی مناسب برای حمایت از خلاقیت ها و نوآوری های دانشجویان دختر است و نتایج اجتماعی و اقتصادی مثبتی برای جامعه به دنبال دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 517

به "بسترسازی برای حمایت از خلاقیت و نوآوری دانشجویان دختر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسترسازی برای حمایت از خلاقیت و نوآوری دانشجویان دختر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید