شگرد عجیب مرد شیاد برای اغفال زنان راننده

به گزارش مالزی ارزان، چند روز قبل زنی جوان در تماس با پلیس از سرقت خودروی خود اطلاع داد و گفت من در آژانس بانوان مشغول به کار هستم. شخصی با آژانس تماس گرفت و تقاضای خودروی مدل بالا کرد. من برای بردن مسافر راهی آدرس مورد نظر شدم و فردی با چهره موجه و ظاهری آراسته سوار بر خودرویم شد.

شگرد عجیب مرد شیاد برای اغفال زنان راننده

به گزارش شرق، شاکی اضافه نمود: آن مرد در طول راه خود را یکی از پرسنل نظامی معرفی کرد و درحالی که با تلفن همراهش صحبت می کرد و چیز هایی درباره کارش می گفت، از من خواست مقابل یک مرکز نظامی توقف کنم. قرار بود ما در این مرکز نظامی شخص دیگری را سوار کنیم.

مال باخته جوان ادامه داد: مسافرم از خودرو پیاده شد و چند کلمه ای با دژبان صحبت کرد. سپس به سمت من برگشت و مدعی شد، چون من خانم هستم نمی توانم وارد مرکز نظامی شوم و از من خواست خودرو را در اختیارش قرار دهم تا او به دنبال شخص مورد نظر برود. به قدری رفتار او محترمانه و معقول بود که اعتماد کردم و خودرو را در اختیار او قرار دادم. مسافرم سوار بر خودروی من داخل مرکز شد. بعد از یک ساعت که برنگشت سراغ دژبان رفتم، آن زمان بود که متوجه شدم در ورودی مربوط به منزل های سازمانی است و در خروج در سمت دیگر نهاده شده است و شخص مسافر اقدام به سرقت خودرو نموده است.

با شکایت زن جوان تحقیقات شروع و تصویر دزد خودرو از دوربین های مقابل دژبانی گرفته شد. همچنین شماره ای که مسافر دزد با آن با آژانس تماس گرفته بود نیز به دست آمد. در ادامه تحقیقات معین شد شماره ای که با آن تماس گرفته شده، متعلق به زن جوانی به نام مریم است که خودش نیز راننده آژانس بانوان است و خودرویش با همین شگرد مورد سرقت نهاده شده است.

تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان پلیس به مرد جوانی به نام فرامرز رسیدند. او که از دزدان سابقه دار بود قبل از این نیز با معرفی خود به عنوان مأمور و مقام دولتی اقدام به سرقت خودرو نموده بود.

در نهایت مخفیگاه فرامرز در یکی از شهرستان های اطراف ورامین شناسایی شد و اکیپی از کارآگاهان پس از دریافت نیابت قضائی وارد عمل شدند.

مأموران مخفیگاه فرامرز را به صورت نامحسوس زیر نظر دریافتد و پیروز شدند متهم جوان را دستگیر نمایند. در بازرسی اجرا شده از مخفیگاه متهم سوئیچ یک خودرو برلیانس نیز کشف شد. متهم ابتدا منکر سرقت بود، اما در مواجهه با شکات و مدارک پلیسی به سرقت ها اعتراف کرد و گفت غیر از سرقت از دو راننده زن جوان، خودروی برلیانسی را نیز به همین شیوه در شهرستان شهریار سرقت نموده است.

سرهنگ کارآگاه داوود فرد، جانشین پلیس آگاهی تهران عظیم، با تأیید این خبر گفت: متهم با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس دادسرای ناحیه 15 برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس نهاده شد و شناسایی سایر مال باختگان احتمالی ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 799

به "شگرد عجیب مرد شیاد برای اغفال زنان راننده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شگرد عجیب مرد شیاد برای اغفال زنان راننده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید