عزیزی خادم: پاداش ویژه وزارت ورزش و جوانان به ملی پوشان پرداخت می گردد، آنها می خواهند مردم را خرسند تر نمایند

به گزارش مالزی ارزان، رئیس فدراسیون فوتبال از پرداخت پاداش ویژه به بازیکنان تیم ملی ایران در هفته آینده اطلاع داد.

عزیزی خادم: پاداش ویژه وزارت ورزش و جوانان به ملی پوشان پرداخت می گردد، آنها می خواهند مردم را خرسند تر نمایند

به گزارش خبرنگار ورزشی شهاب الدین عزیزی خادم در مورد پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین گفت: خدا را شاکریم مورد لطف و رحمت الهی قرار گرفتیم که با این پیروزی تاریخی، هم ملت عزیز را راضی کردیم و هم توانستیم خودمان در مرحله صعود نگه داریم.

وی افزود: آنچه که در تیم ملی مهم است، یکدلی و یکرنگی است. اعضای تیم ملی و تیم پشتیبان که در منامه هستند، همه خودشان را تشنه و شیفته راضیی مردم می دانند. آنچه در فدراسیون فوتبال وجود دارد، شیفتگی جهت رضایت افکار عمومی است. تنها چیزی که تعریف و به وضوح کامل معین شده، این است که ملی پوشان مملو از انگیزه هستند و قصد دارند مردم را راضی و راضی تر نمایند.

رئیس فدراسیون فوتبال درخصوص واریز پاداش پیروزی بحرین به حساب ملی پوشان گفت: پاداش پیروزی برابر بحرین به تیم ملی فوتبال پرداخت شد. هرچند مسائل مادی در مقابل راضیی مردم عزیز کمرنگ است و برترین پاداش برای تیم ملی رضایت افکار عمومی است. جدا از پاداش فدراسیون فوتبال، با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان قرار شد پاداش ویژه ای برای پیروزی مقابل بحرین، اوایل هفته آینده به حساب ملی پوشان واریز گردد.

عزیزی خادم در ادامه توضیح داد: این پیشنهاد از سوی بنده به وزیر محترم ورزش و جوانان ارائه و با استقبال ایشان روبرو شد. با پیگیری های اجرا شده ان شاء الله این پاداش هم در راستای عملکرد ملی پوشان طی روزهای نخست هفته آینده پرداخت می گردد. از سلطانی فر به جهت همراهی با تیم ملی متشکرم.

وی در انتها در مورد دو ملاقات تیم ملی برابر کامبوج و عراق اعلام کرد: ما که امید به خداوند داریم و تمام تمرکز کادر فنی به دو بازی پیش روست. مهم ترین بازی به جامانده ما برابر عراق خواهد بود. با صمیمیت، انسجام و انگیزه ای که بین بچه ها وجود دارد، ان شاءالله به دور از غرور بتوانیم در آخرین بازی، باز هم شادی را به منزل تمام عزیزان مان ببریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 944

به "عزیزی خادم: پاداش ویژه وزارت ورزش و جوانان به ملی پوشان پرداخت می گردد، آنها می خواهند مردم را خرسند تر نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: پاداش ویژه وزارت ورزش و جوانان به ملی پوشان پرداخت می گردد، آنها می خواهند مردم را خرسند تر نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید