فارس من، رفع فیلترینگ تلگرام و توییتر باید با دستور دادستانی انجام شود

به گزارش مالزی ارزان، رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت با بیان اینکه رفع فیلترینگ تلگرام و توییتر برای آموزش های مجازی جزء مقوله هایی است که باید با دستور دادستانی انجام شود، گفت: این موضوع نیاز به مجوز قانونی دارد.

فارس من، رفع فیلترینگ تلگرام و توییتر باید با دستور دادستانی انجام شود

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مالزی ارزان، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان مالزی ارزان می توانند از طریق آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح کنند تا مالزی ارزان مالزی ارزان این مسائل را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان مالزی ارزان موضوع درخواست رفع فیلتر تلگرام و توییتر برای آموزش های مجازی را مطرح کرده و از مالزی ارزان خواستارگفت وگو با مسئولان شدند که مالزی ارزان مالزی ارزان برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سجاد بنابی رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت گفت: درخواست رفع فیلتر تلگرام و توییتر برای آموزش های مجازی موضوعی است که نمی توان در قالب بخشنامه و دستورات اداری آن را پیگیری و درباره هرگونه تغییر و تحولی اقدام کرد زیرا این مسأله منع قانونی دارد و باید با اجازه مقامات قضایی انجام شود.

وی افزود:. رفع فیلترینگ تلگرام و توییتر برای آموزش های مجازی جزء مقوله هایی است که باید با دستور دادستانی انجام شود زیرا این موضوع نیاز به مجوز قانونی دارد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 78

به "فارس من، رفع فیلترینگ تلگرام و توییتر باید با دستور دادستانی انجام شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، رفع فیلترینگ تلگرام و توییتر باید با دستور دادستانی انجام شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید