مجید زین العابدین مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی شد

به گزارش مالزی ارزان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات امنای بنیاد فرهنگی هنری رودکی، در حکمی مجید زین العابدین را به عنوان مشاور وزیر و مدیر عامل این بنیاد منصوب کرد.

مجید زین العابدین مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات امنای بنیاد فرهنگی هنری رودکی، در حکمی مجید زین العابدین را به عنوان مشاور وزیر و مدیر عامل این بنیاد منصوب کرد.

محمدمهدی اسماعیلی خطاب به مجید زین العابدین شناخت و به کارگیری استعداد های درخشان هنری و ادبی در سطح داخلی و بین المللی به ویژه نسل جوان انقلابی، حمایت مادی و معنوی از آفرینش های حرفه ای هنرمندان کشور، کوشش برای پیشرفت و توسعه هنر همتراز با شاَن تاریخی - ملی و دینی ایران اسلامی، حمایت از جشنواره های هنری و ادبی فاخر در سطح ملی و بین المللی، تبیین و نشر مبانی نظری هنر و نمونه سازی در زمینه های دینی و انقلابی از وظایف مدیرعامل تازه این بنیاد برشمرده شده است.

بنیاد فرهنگی هنری رودکی بر اساس مصوبه هیات وزیران و به استناد ماده واحده قانونی مصوب مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است و از مهمترین بنیاد های فرهنگی کشور است که به منظور حمایت از پیشرفت و اعتبار برجسته ملی و بین المللی فعالیت های هنری و ادبی کشور زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می نماید. این بنیاد علاوه بر فراوری محصولات و محتوای فاخر فرهنگی، با بهره از زیرساخت های راهبردی، به پرورش استعداد های درخشان هنری نیز می پردازد. مجید زین العابدین پیش از این مدیر شبکه یک سیما بود و بعنوان یکی از مدیران خوش سابقه فرهنگی در کشور، به مدت یک دهه مدیریت شبکه های 1، 3 و 5 تلویزیون را هم در کارنامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 تیر 1401 بروزرسانی: 10 تیر 1401 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1269

به "مجید زین العابدین مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "مجید زین العابدین مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجید زین العابدین مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید