جزییات قتل هولناک ابوالفضل حبیبی بازیکن تیم ملی با چاقو!

به گزارش مالزی ارزان، ابولفضل حبیبی ورزشکار حرفه ای تیم ملی بوکس ایران با ضربات چاقو به قتل رسید.

جزییات قتل هولناک ابوالفضل حبیبی بازیکن تیم ملی با چاقو!

قتل بازیکن تیم ملی جدیدترین خبرحوادثی روز است. قتل بازیکن تیم ملی در شهرستان رخ داد. قتل بازیکن تیم ملی در شهر مرند رخ داد. قتل بازیکن تیم ملی با ضربات چاقو رخ داد. قتل بازیکن تیم ملی در جریان یک درگیری رخ داد.

ساعت 9 شب 19 آبان سال جاری، درگیری چند نوجوان مقابل سالن ورزشی کوثر شهر مرند رنگ خون گرفت. در این درگیری جوان 17 ساله به نام ابوالفضل حبیبی بر اثر اصابت ضربات چاقو جان خود را از دست داد.

یکی از دوستان ابوالفضل گفت: ابوالفضل ورزشکار حرفه ای ورزش بوکس بود و در موی تای و کیک بوکس و ام ام ای، به صورت حرفه ای ورزش می کرد. مدتی قبل او به تیم ملی بوکس دعوت شد و قرار بود ده روز دیگر برای مسابقات به اردوی تیم ملی برود.

شب حادثه ابوالفضل و دوستانش در حال ورزش در سالن کوثر بودند که دو برادر با ابوالفضل درگیری لفظی پیدا می نمایند. گفته می گردد این دو برادر که از دوستان ابوالفضل بودند به او گفته بودند تو با پارتی بازی به تیم ملی دعوت شدی و درگیری بر سر همین موضوع اتفاق افتاده بود.

در نهایت درگیری بالا گرفته و منجر به خشونت فیزیکی و در نهایت قتل ابوالفضل حبیبی شد. ابوالفضل حبیبی تک فرزند خانواده بود.

منبع: رکنا

منبع: فرارو
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1085

به "جزییات قتل هولناک ابوالفضل حبیبی بازیکن تیم ملی با چاقو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات قتل هولناک ابوالفضل حبیبی بازیکن تیم ملی با چاقو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید