در استقلال نماندم چون نمی خواستم به هرکاری تن دهم

به گزارش مالزی ارزان، سرمربی تیم فوتبال آبی پوشان استقلال ملاثانی گفت: از روز اول درباره موضوعات مختلف با مسوولان باشگاه صحبت کردم و دلگرم شدم؛ قول گرفتم بتوانم به صورتی پیش برویم که تیم را سالم سازی کنیم.

در استقلال نماندم چون نمی خواستم به هرکاری تن دهم

به گزارش خبرنگاران، آرش برهانی امروز 20 مردادماه در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهارکرد: خوشحالم که در خوزستان هستم. در استادیوم تختی خاطرات خیلی خوبی دارم و این جا را چون استقلالی بودیم، پایگاه خودمان می دانستیم.

وی با بیان این که خوشحالم سال جاری با تیم ریشه دار استقلال ملاثانی هستم، گفت: این تیم احترام و شخصیت دارد و با هرکسی مشورت کردم از آن به نیکی یاد کردند و خوشحالم جایی هستم که جزو تیم های ریشه دار است. خوزستان مردمی خونگرم دارد که باعث پیشرفت خیلی از همکاران من بوده است و ان شاالله فصل خوبی را شروع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال آبی پوش ملاثانی در پاسخ به سوالی درباره همکارانش در کادرفنی، گفت: همکارانی برای حضور در کادرفنی در ذهنم است که بعد از قطعی شدن هیات مدیره و تصمیم گیری در این زمینه، معرفی خواهند شد تا بتوانیم به جوانان این جا یاری کنیم. ممبینی آنالیزور من است که پیگیر و فنی است و عزیز زاده هم از قبل با هم بودیم که درک خوبی از هم داریم. البته کسانی که به کار اشراف دارند، در کنار من خواهند بودند.

وی بیان نمود: قرار است با یاری استاندار خوزستان که پای کار و فوتبالی است، مسائلی چون بسته بودن پنحره باشگاه حل گردد. من هم به حل شدن این مشکل خوش بین هستم.

وی گفت: صحبت درباره بعضی مسایل مدیریتی است. اما تعجب می کنم ملاثانی که این همه استعداد و پتانسیل دارد، آموزشگاه ندارد و تنها یک تیم امید دارد که اصلا به دلایلی نمی توان از آن ها استفاده کرد.

برهانی با اشاره به بعضی مسائل باشگاه، عنوان نمود: باشگاه تا الان یک حسابرس نداشته است. این شرایط در شان آقایان حمیدی و بوستانی و این تیم پر هوادار نیست. این باشگاه چارت ساده اداری هم ندارد و تازه می خواهند مدیر اجرایی، حسابرس و هیات مدیره را انتخاب نمایند.

وی ادامه داد: سید حمزه حسینی، مدیرعامل باشگاه فوتبالی است و با یکدیگر جلسه خوب با استاندار داشتیم و او یکسری راهکارها داد تا از پتانسیل خوب شرکت ها استفاده کنیم. یک آژانس گردگشری هم وجود دارد که قرار است به واسطه آن درآمدزایی و مسائل را حل کنیم. به هر حال مسائل باعث شده بود، شخصیت تیمی زیر سوال برود. یکسری چیزها می شنوم که در فوتبال منطقه مان هم نشنیده بودم. آقای حمیدی پای کار است که مسائل را به یاری آقایان علیزاده و حسینی حل کنیم و یک تیم با شخصیت داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال آبی پوش استقلال ملاثانی در واکنش به سوالی که در گذشته بعضی برای این تیم تصمیم می گرفتند و حتی ترکیب را انتخاب می کردند، گفت: قبل از این که به این تیم بیایم با دوستان قابل اعتمادم صحبت کردم و ریز و درشت تیم را می دانم اما این که مدیر در ترکیب دخالت داشته است را نمی دانم.

وی در ادامه با بیان این که 18 روز به شروع مسابقات مانده است و هنوز تیم را نبستیم، اضافه نمود: اولویت من انتخاب بومی ها است ولی شاید در هفته های اول لیگ به مسائلی بخوریم ولی به هر کاری تن نمی دهم.

برهانی بیان نمود: از روز اول درباره موضوعات مختلف با مسوولان باشگاه صحبت کردم و دلگرم شدم. قول گرفتم بتوانم به صورتی پیش برویم که تیم را سالم سازی کنیم و در این راستا رو روی یاری طرفداران خیلی حساب نموده ام.

وی با بیان این که بعضی خود را در این تیم بزرگ تر از نام ملاثانی می داند و این آفت است، گفت: یک بازیکن و مسوول نمی تواند این حق را به خود بدهد که خود را بزرگتر از ملاثانی بدانند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال آبی پوش ملاثانی با بیان اینکه برای سرمربیگری با چهار تیم صحبت نموده بودم، عنوان نمود: از آموزشگاه استقلال به خاطر یکسری موضوعات بیرون آمدم زیرا نمی خواهم به هر چیزی تن بدهم. یعنی دوست نداشتم با هر شرایطی کار کنم.

برهانی در واکنش به سوالی درباره تغییر نام باشگاه، گفت: من فکر می کنم به خاطر ثبت شرکت ها این تغییر نام صورت گرفت.

وی با بیان این که این تیم برای مردم ملاثانی است، ادامه داد: مردم ملاثانی جو صمیمی دارند و وقتی در جمع آن ها حضور پیدا کردم، اصلا حس نکردم اولین بار است که در آن شهر حضور پیدا می کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال آبی پوش ملاثانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چند نفر از بازیکنان فصل گذشته سال جاری با تیم خواهند بود؟ گفت: بازیکنانی که برای تیم زحمت کشیدند و صادقانه کار کردند، دوست دارم با تیم باشند و تیم متعلق به آن ها است اما یکسری مسائل از قبل بوده است و یکسری درخواست ها دارند که به من مربوط نمی گردد. اکنون خودم نمی دانم چند نفر از بازیکنان فصل قبل را می توانم داشته باشم. در باشگاه به روی آن ها باز است و این جا خانه خودشان است. اما نمی دانم چه تعداد بازیکن فصل قبل با ما خواهند بود.

وی اضافه نمود: چند روز تا بازی ها مانده است و باید تیمی ببندیم که آبرومندانه و خوب شروع کنیم؛ ضمن این که پنج شش بازی اول لیگ یک برای ما حکم بازی های تدارکاتی خواهند داشت.

برهانی درباره کسر سه امتیاز منفی از این تیم به علت حضور نیافتن در یکی از بازی های فصل گذشته عنوان نمود: قرار است این مشکل حل گردد و آقای طالقانی رییس هیات فوتبال خوزستان هم قرار است این مشکل را پیگیری کند و آقای تاج نیز قول مساعدت را داده است.

وی در واکنش به این سوال که آیا استقلال ملاثانی یک تیم پروازی خواهد بود و قرار است بازی تمریناتش در تهران برگزار گردد؟ گفت: خیر این طور نیست. بعلاوه بازی های خانگی ما در استادیوم تختی برگزار می گردد و خوشبختانه در این جا همه مسوولان پای کار هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 مرداد 1402 بروزرسانی: 21 مرداد 1402 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1468

به "در استقلال نماندم چون نمی خواستم به هرکاری تن دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در استقلال نماندم چون نمی خواستم به هرکاری تن دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید