وال استریت ژورنال: قدرت های اروپایی آمریکا را برای بازگشت فوری به برجام تحت فشار نخواهند گذاشت

به گزارش مالزی ارزان، مقامات ارشد تروئیکای اروپا مدعی شده اند که قدرت های اروپایی چشم انتظار دولت بایدن برای کاهش سریع تنش ها با تهران هستند اما واشنگتن را برای ورود سریع به برجام تحت فشار نخواهند گذاشت.

وال استریت ژورنال: قدرت های اروپایی آمریکا را برای بازگشت فوری به برجام تحت فشار نخواهند گذاشت

با ما سفر کنید و با هزینه تورهای اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران، وال استریت ژورنال در مقاله ای به نقل از مقاماتی از آلمان، انگلیس و فرانسه نوشت که اتحادیه اروپا واشنگتن را برای بازگشت فوری به توافق هسته ای با ایران تحت فشار نخواهد گذاشت.

وال استریت ژورنال همچنین به نقل از این مقامات نوشت که بازگشت کامل آمریکا به توافق هسته ای ممکن است پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایران در ماه ژوئن ممکن و یا حتی مطلوب نباشد.

در پی افزایش نگرانی اروپایی ها در مورد تحقیقات هسته ای ایران، دیپلمات ها می گویند که خواهان توافقی سریع در ماه های اولیه دولت بایدن خواهند شد تا در ازای کاهش بعضی از تحریم های آمریکا علیه ایران، تهران نیز از گام های خود برای توسعه فعالیت های هسته ایش بازگردد.

این منابع می گویند امیدوارند که منافع مالی ملموسی برای ایران پیش از انتخابات ریاست جمهوریش حاصل گردد تا دولت جدید انگیزه لازم برای دنبال کردن دیپلماسی را داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 528

به "وال استریت ژورنال: قدرت های اروپایی آمریکا را برای بازگشت فوری به برجام تحت فشار نخواهند گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وال استریت ژورنال: قدرت های اروپایی آمریکا را برای بازگشت فوری به برجام تحت فشار نخواهند گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید