جزئیات جلسه رؤسای کمیسیون ها با هیات رئیسه مجلس

به گزارش مالزی ارزان، رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس در نشست امروز خود با هیات رئیسه به عدم رعایت اصول بهداشتی در برگزاری جلسات علنی دیروز و امروز صحن اعتراض کردند.

جزئیات جلسه رؤسای کمیسیون ها با هیات رئیسه مجلس

به گزارش گروه عبدالرضا عزیزی کننده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز اعضای هیأت رئیسه با روسای کمیسیون های تخصصی مجلس گفت: در این جلسه روسای کمیسیون های تخصصی مجلس به عدم رعایت اصول بهداشتی در برگزاری جلسات علنی صحن در روز گذشته و امروز اعتراض خود را اعلام کردند.

وی افزود: روسای کمیسیون های تخصصی در این اعتراض نظرشان بر این بود که اگر به این شکل بخواهد جلسات برگزار شود، کنندگان آسیب می بینند و اگر بخواهد اصول بهداشتی در برگزاری جلسات صحن مانند دیروز و امروز رعایت نشود، اگر جلسات برگزار نشود، بهتر است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: هم چنین در این جلسه موضوع طرح ها و لوایحی که نیمه کاره باقی مانده اند مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر این نکته تأکید شد که تا سرانجام دوره فعلی مجلس کار این طرح ها و لوایح به سرانجام برسد.

عزیزی گفت: در این جلسه به عنوان مثال لایحه مالیات بر ارزش اضافه کرده که 20 ماده آن باقی مانده مطرح شد و همه حاضران در جلسه بر این نکته تأکید کردند که این لایحه، طرح ها و لوایح این چنینی باید هر چه زودتر کار بررسی و تصویب شان در همین دوره مجلس به سرانجام برسد.

وی افزود: حاضران در این جلسه هم چنین بر اقدامات لازم پیشگیرانه و درمانی لازم برای رفع بیماری کرونا در کشور تأکید کردند و بنا شد تا روسای کمیسیون ها پیشنهاد ات خود را در رابطه با مسائل مختلف مطرح شده در جلسه و از جمله در مورد نحوه برگزاری جلسات صحن به هیأت رئیسه ارائه کنند تا تصمیم لازم در این باره اتخاذ شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 140

به "جزئیات جلسه رؤسای کمیسیون ها با هیات رئیسه مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات جلسه رؤسای کمیسیون ها با هیات رئیسه مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید